• Image
  • Image
  • Image
  • image

    شركت خدمات مالی و مهاجرتی صوفی

    سوئد :

    سوئد کشوری است در شمال اروپا در شبه ‌جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنیا، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌ است. سوئد با مساحت ۴۴۹٬۹۶۴ کیلومتر مربع، سومین کشور بزرگ اروپا از نظر مساحت می‌باشد. جمعیت سوئد بیش از ۹٫۲ میلیون نفر است که تقریباً ۷٫۹ میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۲۰ نفر در هر کیلومتر مربع از تراکم جمعیت پایینی برخوردار است که بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵ ٪ مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند. پایتخت آن استکهلم می باشد و واحد پول این کشور کرون و تنها زبان رسمی این کشور سوئدیی است. تنها سه میلیون نفر در شهر استکهلم و حومه آن زندگی می کنند. کشور سوئد از لحاظ آب و هوایی به سه ناحیه آب و هوایی تقسیم می شود. قسمت جنوبی سوئد با آب و هوای اقیانوسی، قسمت مرکزی با آب و هوای قاره ای مرطوب و قسمت شمالی با آب و هوای سرد و خشک. شهرهای استکهلم، گوتنبرگ، مالمو در بخش جنوبی واقع هستند.سرمایه گذاری در سوئد


کشور سوئد قوانين و مقررات ويژه‌ای را برای کمک به کسانی که مايل به سرمايه‌گذاری در سوئد هستند وضع نموده است.اين قوانين شامل کمک از جانب دستگاههای دولتی ونيز اجازه اقامت در سوئد مي‌شود که از طرق زیر امکان پذیر است سرمايه گذاری در سوئد از طريق ثبت شرکت.


فایل قوانین شماره 1 | فایل قوانین شماره 2 | فایل قوانین شماره 3

نحوه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری ( self emlpoyee )

١- ثبت شركت ( منظور از شركت تبدیل شخص حقیقی به شخص حقوقی بوده و مشمول كلیه مشاغل میباشد )

٢- ثبت و ارائه درخواست به اداره مهاجرت

٣- انتظار در كشور مبدأ تا زمان صدور اقامت موقت دوساله ( متقاضی در طول زمان انتظار كه از دوماه تا بیست و دو ماه متغییر است در كشور مبدأ بوده و نیاز به هیچگونه انتقال سرمایه ، خرید ملك و .... ندارد )

٤- اخذ اقامت موقت دو ساله و ورود به سوئد ( دوره انتظار بین ٧ تا ٢٠ ماه میباشد )

٥- شروع بكار شركت

٦- ارسال درخواست اقامت دائم پس گذشت دو سال ( در صورت پرداخت حداقل مالیات در طی دو سال گذشته و عدم هرگونه تخلف قانونی در طی این زمان )

image

سوالات احتمالی


تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر
با ما از طریق پست الکترونیکی ذیل

Email : sufiexchange@gmail.com

شماره های تماس

+46 317 145 555
+46 761 681 128
+98 912 149 7971

١- دامنه فعالیت شركت ما تنها در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و اقامت از طریق سرمایه گذاری و تنها در كشور سوئد میباشد و هیچگونه تجربه ای در راستای امور پناهندگی ، اقامت از طریق ازدواج سوری و ... ندارد

٢- این شركت هیچگونه مشاركت یا مشاوره در خصوص انتخاب نوع یا میزان سرمایه گذاری در قالب تعهدات خود ندارد

٣- متقاضی مكلف به حضور در سوئد در طول این دو سال بطور كامل میباشد ( تنها امكان سفرهای زیر یكماه را داشته كه طول مجموع آنها بیش از شش ماه نباشد )

٤- حداقل میزان سرمایه منوط به نو شغل انتخابی است و هیچ محدودیتی در خصوص نوع شغل ومیزان سرمایه وجود نداشته و تنها معیار تایید صلاحیت متقاضی پرداخت حداقل مالیات بر درآمد سالیانه میباشد .

٥- اعضای خانواده ( همسر و فرزندان زیر هجده سال ) متقاضی زیر مجموعه تقاضای ایشان محسوب میگردند و پس از صدور جواب مثبت به همراه متقاضی اقامت موقت دریافت كرده و مشمول كلیه حقوق شهروندی میگردند

٦- نظر به اینكه اخذ تصمیم در صدور درخواست اقامت موقت دوساله كاملاً در اختیار تام اداره مهاجرت میباشد اخذ این ویزا پس از ارسال درخواست تضمینی نبوده و تنها قابل اعتراض میباشد .